KONST / Litografier / Färgserigrafi 12994202
nr 1299 4202
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Färgserigrafi, Signerad, numrerad 29/30, oramat löst blad. Bladets mått: ca 76x55 cm
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:10:43
300 kr
350 kr
450 kr